חתונה חכמה: 3 טיפים מנצחים לתכנון חתונה במינימום עלויות

כבר 20 שנה שהגמ"ח המרכזי פועל להנחיל לציבור את הצורך בניהול חכם של מימון החתונה. הפעם, ריכזנו עבורכם שלושה טיפים מנצחים לניהול חתונה חכמה.

קובי גולדשמידט | הגמ"ח המרכזי

טיפים 4
  1. הכינו תקציב.

פרויקט חתונה טוב מתחיל בתקציב מסודר. המחקרים אומרים, שכאשר 'זורמים' עם הצרכים וההוצאות ללא תקציב מתוכנן, מוציאים בפועל 50% יותר!

אל תתעצלו. שבו עם עצמכם ועדיף עם אנשים שכבר חיתנו, והכינו תקציב מפורט עד הפרטים הקטנים ממש, שיכין אתכם לבאות. זוהי השיטה הטובה ביותר לעבור בשלום את התקופה – קחו את זה כהמלצה אישית של הגמ"ח המרכזי. ובמילים אחרות: תחתנו חכם.

להתייעצות עם נציג הגמ"ח לחצו כאן >> 

 

  1. זכרו: אין כסף קטן.

בטח שמעתם את המשפט "אלפיים שקל זה כסף קטן לעומת כל הוצאות החתונה". בואו נפצח אותו רגע.

האם באמת 2000 שקלים הם סכום קטן?! כיצד למשל הייתם נוהגים אם היו מוכרים בחנות ליד ביתכם שעון שאהבתם ב-3000 ₪, ובחנות מרוחקת היה נמכר אותו שעון ממש ב-1000 ₪ בלבד! האם הייתם מתעצלים וקונים את השעון היקר ליד הבית?!

חשוב לדעת שאין כזה דבר באמת "כסף קטן יחסית". זוהי אשליה טבעית כשמתעסקים עם כסף גדול, אבל בסוף החגיגות, אחרי היום האחרון של השבע ברכות, נצטרך לשלם כל שקל שהתחייבנו, ואז ה-2000 שקל הללו יהיו פשוט עוד 2000 שקל שנצטרך להוציא מהכיס, במקום להשתמש איתם לצרכים אחרים [ובימים כתיקונם לא הייתם זורקים כל כך מהר 2000 שקל לפח, נכון?].

אז אל תתעצלו! עשו סקר שוק, השוו, בדקו מחירים. תחתנו חכם.

למימון חתונה חכמה וחסכונית לחצו כאן >> 

 

  1. תתכוננו מוקדם.

לצערנו, יש הורים שמדחיקים כל השנים את העובדה שיום יגיע והילדים שלהם יעמדו תחת החופה. הם מתנהלים כרגיל, לא חוסכים כלום ולא נערכים מראש עם פתרונות. רק כשהילד נכנס לתקופת השידוכים, הם מבינים לפתע (מהשדכנית…), שאוטוטו הם יידרשו לשלם סכומי עתק. ואז הם מתחילים להתרוצץ ולחפש פתרונות (אלא ש… כבר אין הרבה כאלו).

היו חכמים והתכוננו מספיק מוקדם. כל יום שנערכתם מראש לחתונה, עדיף מיום שתצטרכו לשלם עליו אחרי החתונה. ההמלצה שלנו, להתכונן כבר מאז שהילדים קטנים.

אתם כבר בטוח יודעים: הגמ"ח המרכזי נותן פתרון בטוח ומשתלם למימון החתונה, באמצעות הלוואות גדולות שיאפשרו לכם לחתן בנחת ובכבוד. אז… תחתנו חכם.

 

להצטרפות לגמ"ח המרכזי לחצו כאן >>